DOZOWNIKI I FILTRY

Dozownik do ozonowania wody – Lotus Pro TERSANO

Dozownik do wytwarzania ozonu Lotus Pro
Wymiary: 57 x 47 x 25 cm
Waga: 14,5 kg
Wydajność : do 14  L /min
Do pełnego funkcjonowania systemu niezbędne są wkład stabilizujący ozon w roztworze wody, które znajdują się w naszym sklepie oraz wysoce dokładny wkład do filtracji powietrza.

Do wyboru proponujemy 2 wersje wkładów:
Wkład model SAO-4
Wydajność : 6000 L
Zdolność dezynfekcji 4 godziny – Zdolność czyszczenia do 3 dni

Wkład model SAO-24
Wydajność : 3000 L
Zdolność dezynfekcji 24 godziny – Zdolność czyszczenia do 6 dni

 

Instrukcja montażu Dozownika Lotus Pro z filtrem SAO – pobierz PDF

Dozownik do ozonowania Lotus Pro TERSANO wytwarza stabilizowany wodny roztwór ozonu ™ (SAO) kiedy tylko chcesz i w dużych ilościach.
Ozonowanie stanowi metodę dezynfekcji bez użycia środków chemicznych w której naturalnym dezynfektorem jest ozon. Główną jej zaletą jest bezpieczeństwo, efektywność, ekologia i ekonomia. Ozon skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze wolne od bakterii, grzybów, wirusów, alergenów i innych patogenów. Napełniaj butelki z rozpylaczem, wiadro na mopa, lub nawet maszyny do mycia podłóg. Nigdy więcej nie musisz przechowywać, kupować i mieszać tradycyjnych chemikaliów do utrzymania czystości. Likwiduje przede wszystkim wpływ chemikaliów na zdrowie pracowników, klientów lub gości . Brak korozyjnego działania chemikaliów na czyszczone powierzchnie i sprzęt. Tersano Lotus Pro wyposażony w filtr stabilizujący SAO . To przede wszystkim  najprostsza, najbezpieczniejsza i najbardziej zrównoważona alternatywa dla tradycyjnych chemikaliów czyszczących i odkażających.

Natomiast więcej na temat temat ozonu na naszym blogu

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego Video z systemem działania dozownika . 

Dozownik  do ozonowania Lotus Pro
ZMIENIAMY SPOSÓB OCZYSZCZANIA ŚWIATA

UPROŚĆ SWÓJ SYSTEM CZYSZCZENIA DO 3 PODSTAWOWYCH KROKÓW


1. Od teraz wystarczy zimna woda z kranu, którą dostaje się do wkładu w celu modyfikacji. Po uzdatnieniu woda jest stabilizowana i może może być używana do czyszczenia nawet do 6 dni.
2. Gdy uzdatniona woda przepływa przez „inteligentny” dozownik, czujniki monitorują systemy, aby upewnić się, że woda została napełniona odpowiednią ilością ozonu.
3. Sprzęt jest gotowy do napełniania wiader mopem, butelek ze spryskiwaczem, automatycznych płuczek i innych elementów za pomocą SAO ™ do czyszczenia, dezynfekcji i dezodoryzacji.

Filtr dozownika – Tersano SAO-24

 

Ponieważ woda z kranu zawiera różne rodzaje i ilości minerałów . Minerały wpływają na działanie wodnego ozonu. Nasz wkład najpierw dostosowuje minerały w wodzie, stabilizując ją. Dzięki czemu niezależnie od tego, skąd na świecie pochodzi twoja woda z kranu, jest odpowiednio przygotowana do maksymalnej wydajności czyszczenia i odkażania. Bez wkładu zwykły wodny ozon zapewnia tylko 15 minut dezynfekcji. Natomiast korzystając z wkładu SOA-24, SAO będzie działać do 24 godzin jako środek dezynfekujący i 6 dni jako środek czyszczący.

Wydajność : 3000 L
Zdolność dezynfekcji – 24 godziny.
Zdolność czyszczenia do 6 dni.

W zestawie dostarczamy wysoce dokładny wkład do filtracji powietrza, który wymieniany jest razem z wkładem dozownika SAO-24.

Wkład do Dozownika – model SAO-24  do stabilizowania ozonu w wodzie
Wydajność : 3000 L
Zdolność dezynfekcji 24 godziny. Zdolność czyszczenia do 6 dni.
Waga :4,5 kg.
W zestawie dostarczamy wysoce dokładny wkład do filtracji powietrza, który wymieniany jest razem z wkładem dozownika SAO-24

System do ozonowania- filtr do dozownika SAO-4

Wkład do Dozownika – model SAO-4  do stabilizowania ozonu w wodzie
Wydajność : 6000 L
Zdolność dezynfekcji 4 godzin
Zdolność czyszczenia do 3 dni.
W zestawie dostarczamy wysoce dokładny wkład do filtracji powietrza, który wymieniany jest razem z wkładem dozownika SAO-4.

Ponieważ woda z kranu zawiera różne rodzaje i ilości minerałów . Minerały wpływają na działanie wodnego ozonu. Nasz wkład najpierw dostosowuje minerały w wodzie, stabilizując ją. Dzięki czemu niezależnie od tego, skąd na świecie pochodzi twoja woda z kranu, jest odpowiednio przygotowana do maksymalnej wydajności czyszczenia i odkażania.

Bez wkładu zwykły wodny ozon zapewnia tylko 15 minut dezynfekcji. Po przejściu przez wkład SAO-4 ustabilizowany wodny ozon pozostaje silny do 4 godzin czasu dezynfekcji i 3 dni czasu czyszczenia.

Dozownik SAO zastępuje przede wszystkim uniwersalne środki czyszczące do szkła i stali nierdzewnej oraz wszystkie dezodoranty. Ogranicz miejsce do przechowywania detergentów i zmniejsz wydatki na sprzątanie.

Dozownik SAO czyści, dezynfekuje i dezodoruje.

Natomiast więcej na temat temat ozonu na naszym blogu.

TERSANO – SAO-4 – dozownik dużej wydajności idealny do dezynfekcji i mycia dużych powierzchni w zestawie z filtrami

System do Ozonowania – SAO-4
Idealny w walce z COVID-19 i codziennego użytku
To zestaw w którego skład wchodzi – dozownik do ozonowania wody Lotus Pro – 1 szt.
Wymiary: 57 x 47 x 25 cm
Waga : 14,5 kg
Wydajność :  do 14 L/min
Wkład wymienny do stabilizowania wody model SAO-4 – 2 szt.
Wydajność : 6000 L
Zdolność dezynfekcji 4 godziny – Zdolność czyszczenia do 3 dni

Koszt wyprodukowania 1 litra to 36 gr.
Zabija 99,99 % szkodliwych bakterii

System do ozonowania- Dozownik do produkcji ozonu SAO-4. System do ozonowania. Opatentowany dozownik Lotus Pro z wkładem stabilizującym SAO ™ wytwarza stabilizowany wodny roztwór ozonu ™ (SAO) kiedy tylko chcesz i w dużych ilościach. Napełniaj butelki z rozpylaczem dezynfekującym ozonem, a także wiadra na mopy, a nawet maszyny do mycia podłóg. Nigdy więcej nie musisz przechowywać, kupować i mieszać tradycyjnych chemikaliów do utrzymania czystości i dezynfekcji.

Ozonowanie – Ograniczanie wpływu chemikaliów na zdrowie pracowników, klientów lub gości . Brak przede wszystkim wpływu na korozyjne działanie chemikaliów na czyszczone powierzchnie i sprzęt.

Dozownik Lotus Pro z wkładem stabilizującym SAO to przede wszystkim prosta, bezpieczna i najbardziej zrównoważona alternatywa dla tradycyjnych chemikaliów czyszczących, odkażających i dezynfekujących duże powierzchnie.

Chrońmy nasze otoczenie eliminując z niego środki chemiczne i zbędne opakowania, zanieczyszczają środowisko naturalne. Używając systemu tersano oszczędzimy miliony litrów wody zużywanej do produkcji opakowań i środków myjących.

Sprawdzony w laboratoriach, jako wysoce skuteczny środek dezynfekujący,
Eliminuje zarazki, zapachy, plamy  i pleśnie. Szybko zabija 99,999% szkodliwego wirusa, w tym COVID 19 i bakterie w tym E.coli, Salmonella i MRSA (gronkowiec). Jakość potwierdzona certyfikatami EPA Site, Green Seal Certification standards GS-37 and GS-53. Bezpieczny i nieszkodliwy dla ludzi. Sprawdzony w laboratoriach jako bezpieczny dla ludzi. Konwertuje bezpiecznie z powrotem na wodę i tlen, chroniąc w ten sposób środowisko i zasoby wody. Jako nietoksyczny, nieszkodliwy produkt nie wymaga szkolenia COSHH (substancji niebezpiecznych). Tani w użyciu, działa bez drogich środków dezynfekujących.

TERSANO – SAO-24 – dozownik do produkcji ozonu w zestawie z wkładami
Właściwości dezynfekujące przez 24 godziny

System do Ozonowania – SAO-24. Dezynfekcja dużych powierzchni.
Idealny w walce z COVID-19 i codziennego użytku.
To zestaw w którego skład wchodzi – dozownik do ozonowania wody Lotus Pro  – 1 szt

Wymiary: 57 x 47 x 25 cm
Waga  : 14,5 kg
Wydajność do 14 L /min
Wkład wymienny do stabilizacji wody  model SAO-24 – 2 szt
Wydajność 3000 L  .

Zdolność dezynfekcji 24 godz.  Zdolność dokładnego czyszczenia i mycia powierzchni do 6 dni. Koszt wyprodukowania 1 litra stabilizowanego roztworu ozonu to ok. 50gr. Nie musimy już więcej płacić za drogie chemikalia śmierdzące alkoholem i niszczące skórę. Zabija 99,99 % szkodliwych bakterii. Sprawdzony w laboratoriach jako wysoce skuteczny środek dezynfekujący. Eliminuje zarazki, zapachy, plamy i pleśnie. Szybko zabija 99,99 %szkodliwego wirusa, w tym COVID 19 i bakterie w tym E.coli, Salmonella i MRSA (gronkowiec).
Jakość potwierdzona certyfikatami EPA Site, Green Seal Certification standards GS-37 and GS-53.

Zamgławiacz elektryczny – do dezynfekcji i oprysków – 5 L

Zamgławiacz do dezynfekcji i oprysków – elektryczny
Moc: 1000 W
Napięcie zasilania : 220 V
Wymiary (wys/szer): 27/37cm
Długość paska na ramię: 80-130cm
Pojemność zbiornika: 5 Litrów
Waga: 2,75 kg
Waga w opakowaniu: 3,75 kg

Zamgławiacz elektryczny – do dezynfekcji i oprysków – 5 litrów
Zamgławiacz do dezynfekcji doskonale sprawdzi się w likwidacji bakterii, wirusów, zarazków oraz dezodoryzacji. Sprzęt jest multi-funkcyjny. Urządzenie wytwarza mgłę, która dezynfekuje powietrze oraz osiada na powierzchniach. To innowacyjne rozwiązanie sprawdzające się w m.in.: gabinetach lekarskich, biurach, sklepach, hotelach, restauracjach, szpitalach, szkołach, rolnictwie, ogrodnictwie, fermach itp. Środek dezynfekujący rozprowadzany jest w zasięgu od 6 do 8 metrów – pozwala to na wyjątkowo precyzyjne oczyszczanie powierzchni oraz powietrza. Zamgławiacz jest lekki i kompaktowy. Waży zaledwie 2,75 kg – dzięki temu, można w łatwy sposób przetransportować urządzenie w dowolne miejsce bez najmniejszego problemu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów zamgławiacz posiada pojemność aż 5 Litrów.

 Zamgławiacz jest lekki i kompaktowy. Waży zaledwie 2,75 kg – dzięki temu, można w łatwy sposób przetransportować urządzenie w dowolne miejsce bez najmniejszego problemu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów zamgławiacz posiada pojemność aż 5 Litrów. Zamgławiacz elektryczny posiada niezwykle praktyczną rączkę i pasek z regulacją, dzięki temu dostosujesz urządzenia do swoich potrzeb.
Wielkość kropli: 10-150 μm.
Wydajność pracy: 100m2 w ciągu 10 minut.
Wydajność oprysku: 5-470ml/min.

Płyn do dezynfekcji AQUEOUS OZON stabilizowana woda ozonowana-1 L

Płyn do dezynfekcji – AQUEOUS OZON – stabilizowana woda ozonowana – 1 L Zabija 99,99 % szkodliwych patogenów.
Środek do dezynfekcji sprawdzony w laboratoriach, jako bezpieczny dla ludzi.
Płyn do dezynfekcji Aqueous Ozon jest przede wszystkim nietoksyczny i ekologiczny.
Konwertuje bezpiecznie z powrotem na wodę i tlen, chroniąc w ten sposób środowisko i zasoby wody.
Nasz produkt to bezpieczeństwo, efektywność, ekologia i ekonomia.
Płynem do dezynfekcji Aqueous Ozon można napełniać wiadra do mycia podług, maszyny do mycia podłóg,  butelki ze spryskiwaczem, automatyczne spłuczki.
Nigdy więcej nie musisz przechowywać, kupować i mieszać tradycyjnych chemikaliów do utrzymania czystości
Nasz środek do dezynfekcji likwiduje przede wszystkim toksyczny wpływ chemikaliów na zdrowie pracowników, klientów lub gości .
Brak korozyjnego działania chemikaliów na czyszczone powierzchnie i sprzęt.
Nasz produkt dezynfekujący to najbezpieczniejsza i najbardziej zrównoważona alternatywa dla tradycyjnych chemikaliów czyszczących i odkażających.
Zdolność dezynfekcji 24 godziny – Zdolność czyszczenia do 6 dni.
Nasz płyn do dezynfekcji zastępuje przede wszystkim uniwersalne środki czyszczące do szkła i stali nierdzewnej oraz wszystkie dezodoranty. Ogranicz miejsce do przechowywania detergentów i zmniejsz wydatki na sprzątanie. Woda ozonowana czyści, dezynfekuje i dezodoruje.
Lista patogenów, które są zabijane przez nasz środek do dezynfekcji – AQUEOUS OZON  – Pobierz

Płyn do dezynfekcji – AQUEOUS OZON – stabilizowana woda ozonowana – 1 L Produkt z certyfikatami. Płyn to dezynfekcji w postaci wody ozonowanej to  najbardziej skuteczny środek do dezynfekcji na rynku.
Zabija 99,99% szkodliwych bakterii.
Eliminuje zarazki, zapachy, plamy  i pleśnie. Sprawdzony w laboratoriach jako wysoce skuteczny środek dezynfekujący. Sprawdzony w laboratoriach jako bezpieczny dla ludzi. Nietoksyczny, ekologiczny płyn do dezynfekcji.
Tani w użyciu sposób na dezynfekcję i utrzymanie czystości . Nie musisz szukać więcej, bo taniej nie znajdziesz.

 

Bardzo tani w użyciu. Wyprodukowanie 1 L  środka do dezynfekcji przy użyciu filtra do stabilizacji SAO-24 to koszt około:  0,50 zł.
Natomiast więcej o ozonowaniu do przeczytania na naszym blogu.

Podręczna dezynfekcja z iClean mini

iClean mini to przenośny dozownik do producji wody ozonowanej

Jest to niezwykle poręczny przenośny dozownik, z którego mozna wygenerować nieskończona ilość bezzapacjowego płynu do dezynfekcji powierzchni. Wewnątrz znajduja sie kartridge, które należy wymieniac co 4L wyprodukowanego płynu, o czym powiadomi urządzenie automatycznie . 

IClean mini wykorzystuje moc technologii, aby zmienić zwykłą wodę z kranu w uniwersalny naturalny środek czyszczący. Udowodniono naukowo, że jest o 50% silniejszy niż wybielacz, a jednocześnie w 100% bezpieczny dla Ciebie, Twojego domu i planety. Zastąp wszystkie produkty codziennego użytku jednym urządzeniem, które czyści wszystko bez ostrych chemikaliów.

Naładuj, napełnij, wyczyść! Napełnij podstawę mini zimną wodą z kranu, a technologia zajmie się resztą, zamieniając ją w silny utleniacz podczas spryskiwania – bez stresu, bez bałaganu, wszystko czyste.

 W zestawie:

 
Aby dowiedzieć się wiecej zapraszamy do naszego sklepu z urządzeniami Tersano

Prostota montażu

Dozownik jest bardzo prosty w obsłudze i montażu. Można go zamontować  w dowolnym miejscu w firmie lub domu mieszkalnym . 

Wystarczy podłączyć do gniazdka i przyłącza wody np. kranu. 

Krótkie Video z prezentacją sposobu montażu na ścianie. 

Włącz napisy z tłumaczeniem na pasku filmu.  

Scroll to Top