NASZ WPŁYW NA ŚRODOWISKO

Firma Tersano jest mocno zaangażowana w osiąganie celów zerowych emisji dwutlenku węgla poprzez minimalizację naszego śladu i maksymalizację naszego wpływu. Nasz sukces w zakresie zrównoważonego rozwoju przypisujemy ciężkiej pracy stojącej za naszą wizją i zespołem, który ją realizuje. Poprzez ciągłą ocenę, udoskonalanie i ulepszanie naszych percepcji, procesów i produktów, znacznie zmniejszamy emisje dwutlenku węgla, odpady, zanieczyszczenia i zużycie wody.

Zredukowana emisja dwutlenku węgla

Dostrzegamy potrzebę ograniczenia przez firmy emisji dwutlenku węgla. Priorytetowo traktujemy oszczędność emisji dwutlenku węgla w naszej strategii zakupów i łańcucha dostaw, aby zapewnić najwyższą możliwą wydajność paliwową i najniższe emisje.

Opatentowane rozwiązanie SAO firmy Tersano nie przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza ani wody. SAO nie zawiera toksycznych ani zanieczyszczających substancji chemicznych, a po użyciu przechodzi w wodę i tlen, nie pozostawiając żadnych szkód w środowisku na żadnej skali. Staramy się ograniczać zanieczyszczenie tam, gdzie to możliwe, zarówno poprzez nasze produkty, jak i codzienne działania.


Redukcja odpadów.
Jako opiekunowie środowiska Tersano aktywnie działa na rzecz zmniejszenia ilości odpadów. Mając na celu osiągnięcie zerowej ilości odpadów, już teraz wywieramy wpływ poprzez nasz szczegółowy i praktyczny program recyklingu. Recykling Tersano obejmuje system zamkniętej pętli w pełni kontrolowanej. 

OPAKOWANIA
Dozownik SAO to kompleksowe rozwiązanie firmy Tersano redukcji odpadów od podstaw. Tworzone na miejscu i na zamówienie opakowania znacząco zmniejszają zapotrzebowanie na materiały do pakowania, w tym tekturowe i plastikowe. Tektura produkowana jest z pudełek wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego.

ODPADY Z TWORZYW SZTUCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Produkty Tersano SAO® nie wykorzystują jednorazowych tworzyw sztucznych; zamiast tego tworzymy nasze komercyjne i konsumenckie urządzenia SAO przy użyciu wysokiej jakości komponentów zaprojektowanych tak, aby wytrzymać wiele środowisk i wytrzymać lata użytkowania. Gdy nasze produkty SAO dobiegną końca, można je zwrócić i przywrócić do ponownego użycia.

PROGRAM RECYKLINGU FILTRÓW
Nasze wkłady SAO nadają się w 100% do recyklingu. Opłacona z góry etykieta gwarantuje, że zużyte wkłady zostaną odesłane do Tersano w celu ponownego użycia. Nietoksyczne żywice dopuszczone do kontaktu z żywnością zawarte w naszych wkładach są regenerowane i ponownie wykorzystywane. Otwarcie zagranicznego zakładu recyklingu planowane jest na IV kwartał 22.

ZOBACZ PROGRAM RECYKLINGU W ZAMKNIĘTEJ PĘTLI TERSANO

Zmniejszone zużycie wody
Tersano SAO to rozwiązanie bez spłukiwania. W porównaniu z tradycyjnymi środkami czyszczącymi SAO pomaga firmom i osobom prywatnym zużywać mniej wody.

Koniec z przechowywaniem, mieszaniem lub utylizacją tradycyjnych detergentów.

NA  KONIEC NAJWAŻNIEJSZE 

Dozownik SAO, to najlepsze rozwiązanie jakie mogło spotkać ludzi po długich latach produkcji chemii gospodarczej.  Zastępuje przede wszystkim wszystkie uniwersalne środki czyszczące do szkła i stali nierdzewnej oraz wszystkie dezodoranty. To pierwszy duży krok w stronę redukcji tworzyw sztucznych. Ogranicza miejsce do przechowywania detergentów i zmniejsz wydatki na sprzątanie. Dozownik SAO czyści, dezynfekuje i dezodoruje.


Scroll to Top