iClean mini

DOZOWNIK DO UŻYTKU DOMOWEGO I PROFESJONALNEGO

iClean mini - ręczny dozownik do ozonowania wody

Ręczny dozownik do wytwarzania ozonu iClean mini 
Wymiary: 57 x 47 x 25 cm
Waga: 14,5 kg
Wydajność : do 14  L /min

Kup Teraz z kodem „Tersano iClean” za jedyne 860 zł brutto 

Zestaw podstawowy zawiera:
• iClean mini
• Jeden (1) mini wkład iClean
• Kabel do ładowania
• Podręcznik użytkowania i pielęgnacji

Uznany przez magazyn TIME za najlepszy wynalazek roku*, iClean mini wykorzystuje moc technologii, aby na żądanie zamienić zwykłą wodę z kranu w uniwersalny naturalny środek czyszczący. Udowodniono naukowo, że jest o 50% silniejszy niż wybielacz, a jednocześnie w 100% bezpieczny dla Ciebie, Twojego domu i planety. Zamień wszystkie swoje codzienne środki czystości na jedno urządzenie, które wyczyści wszystko bez użycia agresywnych środków chemicznych.
Ozonowanie stanowi metodę dezynfekcji bez użycia środków chemicznych w której naturalnym dezynfektorem jest ozon.  Ozon skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze wolne od bakterii, grzybów, wirusów, alergenów i innych patogenów.   To przede wszystkim  najprostsza, najbezpieczniejsza i najbardziej zrównoważona alternatywa dla tradycyjnych chemikaliów czyszczących i odkażających.

ZABIERZ ZE SOBĄ NA WYCIECZKĘ
W podstawie iClean mini mieści się zwykła woda z kranu. Można go łatwo wyjąć i napełnić, posiada antypoślizgową podstawę i okienko wskazujące ilość wody.

Następnie znajduje się wymienny filtr, który usuwa zanieczyszczenia z wody i utrzymuje urządzenie w zdrowiu. Nazywamy to wkładem iClean mini SAO. Spodziewaj się wymiany średnio co trzy miesiące.

Czysta, przefiltrowana woda przepływa przez pompę do rdzenia elektrody diamentowej, która dodaje dodatkowy atom i zamienia wodę w wodny ozon.

Inteligentna konstrukcja procesora i obwodów gwarantuje, że system będzie działał wydajnie przez cały czas. Lampki kontrolne poinformują Cię, kiedy wytwarza się ozon i czy zbiornik na wodę lub akumulator są na wyczerpaniu.

Czysty dom, czysta planeta
Nie zawierający agresywnych środków chemicznych ani jednorazowego plastiku, mini utrzymuje Twój dom i planetę w czystości.
Minimalizuj bałagan
W przypadku mini mniej znaczy więcej. Zapomnij o zgadywaniu podczas prac domowych i zaoszczędź miejsce dzięki jednemu urządzeniu, które wyczyści wszystko.

Doskonale czyści powierzchnie
Blaty, podłogi, powierzchnie mające kontakt z żywnością, marmur, granit, drewno, płytki, trawertyn, beton, stal nierdzewną i inne.

W myciu szkła nie ma sobie równych, 
kabiny prysznicowe, lustra, okna i wiele innych 

Wyeliminuj nieprzyjemne zapachy
Naturalnie eliminuj niepożądane zapachy., jest w 100% przyjazny zwierzętom, dzięki czemu możesz w spokoju usunąć takie rzeczy, jak zapachy zwierząt.

Czyste owoce i warzywa
Usuń zarazki i pestycydy z produktów za pomocą iClean mini i wydłuż ich trwałość nawet czterokrotnie.

Scroll to Top