O nas

Poznaj nas bliżej

Jako dyrektor zarządzający zajmuję się planowaniem i koordynacją projektów oraz w dużej mierze realizacją projektów.

W roku 1992 założyłem firmę AP Energy, która z każdym rokiem zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów potwierdzając nasz rozwój i nabywane doświadczenie.

Członkostwo w organizacjach różnych branż buduje współpracę z zaangażowanymi w sprawy społeczne ekspertami i przyczynia się do stałego poszerzania portfolio.

Zawsze staramy się poprawić naszą jakość i szukamy najlepszych rozwiązań oraz ludzi, którzy świeżo spoglądają na świat i mają nowe i ciekawe rozwiązania. Tak powstają dobre pomysły i rewelacyjne produkty wprowadzane na rynek Polski jakim jest miedzy innymi Woda ozonowana Tersano Sao.

W związku z naszą wizją, którą jest zdrowe środowisko życia, w którym ludzie żyją bez chemii, jak tylko to jest możliwe.
Dzięki naturalnym technologiom możemy uczynić nasze życie przyjemnym, wydajnym i zrównoważonym. Natura oferuje szeroką gamę technologii, których używamy, aby uczynić nasze życie przyjemnym, wydajnym i zrównoważonym.

Świat musi przyjąć czyste technologie nie dlatego, że są „zielone”, ale dlatego, że są „logiczne”.

Rozwój technologiczny pozwala na powrót do korzeni i rozwój sprawnie działających technologii wzorowanych na naturalnych procesach, ochrony zasobów, prostoty aplikacji i redukcja kosztów operacyjnych

Wysoka jakość

Certyfikaty potwierdzające jakośc produktów

Nasze certyfikaty

Tersano Sao™ posiada jedyną linię produktów, która pozwala na stworzenie własnego środka czyszczącego SAO woda ozonowa bez chemii i kosztownych dodatkowych filtrów. To trwale obniża koszty środków czyszczących do znacznie mniej niż jednego złotego za litr.

Tersano Sao™ działa całkowicie bez chemikaliów i dodatków. SAO składa się tylko z wody z kranu i aktywnego tlenu (O3). W rezultacie żadne niebezpieczne substancje i pozostałości nie mogą pozostawić swojego działania. W rezultacie SAO jest skuteczniejszy niż konwencjonalne komercyjne środki czyszczące. Potencjał utleniający tlenu dodatkowo szybko i bezpiecznie niszczy zapachy i zarazki. SAO usuwa brud z powierzchni, a na powierzchni powierzchni nie pozostają żadne nawet śladowe ilości środków czyszczących, które usuwa się za pomocą SAO. W ten sposób odzyskasz pierwotną strukturę powierzchni.

Jakość i skuteczność potwierdzona wieloma badaniami w laboratoriach na całym świecie, na co Tersano Sao otrzymało stosowne certyfikaty.

Scroll to Top